Hírek

Tájékoztató a jelölésekhez!

 

Tisztelt Horgásztársak!

 

 

Egyesületünk 2016. január 23. szombat 15-18 óra között a Városi Művelődési Központban Dunaföldvár Ilona u. 9. szám alatt tartja szokásos öt évenkénti tisztújító közgyűlését.

A gyűlésre természetesen mindenki hamarosan megkapja a meghívóját és az előterjesztéseket!

 

Mivel tisztújításról van szó, ezért mindenkit szeretnénk tájékoztatni, hogy milyen módon van lehetőség a következő öt évben munkát vállalni az egyesület vezetőségében vagy választott tisztségeiben.

 

Az alábbiakban felsoroljuk azokat a tisztségeket, amikre jelöléseket lehet tenni. Azért szerepel minden tisztség mellett már egy név, mert az elmúlt hetekben vezetőségünk kifejezte azon szándékát, hogy az eddigi munkát nagyjából hasonló formában szeretnénk folytatni! Ennek kapcsán megtettük jelöléseinket és le is egyeztettünk a felsorolt személyekkel!

Természetesen, ha valaki ezzel nem ért egyet vagy szeretne valamelyik posztra másik jelöltet megnevezni, azt megteheti Nikl Béla horgásztársunknál, akit az előző közgyűlésen választottunk meg a Jelölő Bizottság Elnökének! Jelölni csak olyan horgászt lehet, aki az előző évben az egyesület tagja volt!

A jelölésnek nincs határideje, de szeretnénk kérni, hogy lehetőség szerint január első hetéig tegyétek meg, mert az anyagokat elő szeretnénk készíteni!

 

A közgyűlés várható napirendjei az alábbiak lesznek:

 

Napirendek:

 

  1. Elnöki Beszámoló a 2011-15 közötti munkáról, elvégzett feladatokról

Előadó: Kiss Lajos Csaba elnök

  1. Titkári beszámoló a 2011-15 közötti munkáról, elvégzett feladatokról

Előadó: Farkas László titkár

  1. Vezetőségi tagok beszámolója a 2011-15 közötti munkájukról, elvégzett feladataikról

Előadó: Müller Attila, Vidács Attila, Pala Attila, Vidács László, Tóth László

  1. Ellenőrző bizottság elnökének beszámolója a 2011-15 közötti munkáról, elvégzett feladatokról

Előadó: Tóth Norbert EB elnök

  1. Fegyelmi bizottság elnökének beszámolója a 2011-15 közötti munkáról, elvégzett feladatokról

Előadó: Téglár István FB elnök

  1. Alapszabály módosítása és elfogadása az új PTK előírásainak és egyéb vezetőségi javaslatoknak megfelelően

Előadó: Kiss Lajos Csaba elnök

  1. Vezető tisztségviselők, küldöttek megválasztása

Előadó: Nikl Béla jelölő bizottság elnöke

  1. 2016-os év gazdálkodási és feladattervének elfogadása.

Tájékoztató aktuális, folyamatban lévő ügyekről

Előadó: Kiss Lajos Csaba elnök

  1. Egyebek, küldöttek hozzászólásai, kérdései

 

JELÖLÉSEK

 

Vezetőség

Tisztség megnevezése

 

Jelölt neve

Elnök

 

Kiss Lajos Csaba

 

Alelnök

 

Farkas László György

 

Alelnök

 

Müller Attila

 

Versenyfelelős

 

Dorkó Károly

 

Horgászmester

 

Tóth László

 

Környezetvédelmi felelős

Úr Tibor

 

Dunaegyházi felelős

Pala Attila

 

 

Ellenőrző bizottság

Tisztség megnevezése

 

Jelölt neve

Elnök

 

Csesznek János

 

Tag

 

Komlósi Sándor

 

Tag

 

Schulteisz Attila

 

Póttag

 

Gubányi Ferenc

 

Póttag

 

Karádi Péter

 

 

Fegyelmi bizottság

Tisztség megnevezése

 

Jelölt neve

Elnök

 

Téglár István

 

Tag

 

Vagyon Miklós

 

Tag

 

Oláh József

 

Póttag

 

Viktor Dezső

 

Póttag

 

Csavajda György

 

 

 

 

 

Küldöttek

 

Sorszám

Tisztség megnevezése

Jelölt neve

1.       

Tag

 

Kiss Lajos Csaba

 

2.       

Tag

 

Farkas László György

 

3.       

Tag

 

Müller Attila

 

4.       

Tag

 

Dorkó Károly

 

5.       

Tag

 

Tóth László

 

6.       

Tag

 

Úr Tibor

 

7.       

Tag

 

Pala Attila

 

8.       

Tag

 

Csesznek János

 

9.       

Tag

 

Komlósi Sándor

 

10.   

Tag

 

Horváth László

 

11.   

Tag

 

Gubányi Ferenc

 

12.   

Tag

 

Karádi Péter

 

13.   

Tag

 

Téglár István

 

14.   

Tag

 

Vagyon Miklós

 

15.   

Tag

 

Oláh József

 

16.   

Tag

 

Viktor Dezső

 

17.   

Tag

 

Csavajda György

 

18.   

Tag

 

Alberczki Imre

 

19.   

Tag

 

Tóth Norbert

 

20.   

Tag

 

Berényi József

 

21.   

Tag

 

Jagodics István

 

22.   

Tag

 

Kiss István

 

23.   

Tag

 

Vinklár Gábor

 

24.   

Tag

 

Horváth György

 

25.   

Tag

 

Kun János

 

26.   

Tag

 

Nagy Gábor

 

27.   

Tag

 

Nagy Imre

 

28.   

Tag

 

Nikl Béla

 

29.   

Tag

 

Pásztor István

 

30.   

Tag

 

Szabó József

 

31.   

Tag

 

ifj. Thiesz Jenő

 

32.   

Tag

 

Tóth Ferenc

 

33.   

Tag

 

Várnai Zoltán

 

34.   

Tag

 

Schulteisz Attila

35.   

Tag

 

Schulteisz Géza

 

36.   

Tag

 

Vidács Márton

 

37.   

Tag

 

Deák Zsolt

 

38.   

Tag

 

Benedikti Sándor

 

39.   

Tag

 

Ifj Bagó Gábor

 

40.   

Tag

 

Haszák István

 

41.   

Póttag

 

Szauervein Ferenc

 

42.   

Póttag

 

Nikl Gábor

 

43.   

Póttag

 

Zsebeházi János

 

44.   

Póttag

 

Rabek József

 

45.   

Póttag

 

Alföldi István

 

46.   

Póttag

 

Gelencsér Péter

 

47.   

Póttag

 

Farkas Zoltán

 

48.   

Póttag

 

Dani Lajos

 

49.   

Póttag

 

Vagyon Viktor

 

50.   

Póttag

 

Györkő Lajos

 

Dunaföldvár, 2016. december 20.

 

 

 

 

                                                                       Kiss Lajos Csaba

                                                                       HE Elnöke