Hírek

Állásajánlat!!!

ÁLLÁSHIRDETÉS

A Dunaföldvári Sporthorgászok Egyesülete munkatársat keres Dunaföldvár Duna u. 2. alatti irodájába.

Feladatok: horgászati dokumentumok, engedélyek kiállítása, dokumentálása, megyei szövetség felé történő előkészítése, elszámolása, könyvelés előkészítése, irodai, adminisztratív feladatok, jegyzőkönyvek, határozatok vezetése, pályázati munkák segítése, rendezvények szervezésében történő részvétel.

Munkavégzés főállású napi 4 órás határozatlan idejű jogviszonyban azonnali belépéssel, 3 hónap próbaidővel.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

·        közép, de inkább felsőfokú, munkakörhöz kapcsolódó végzettség

·        büntetlen előélet

·        magas szintű számítógépes ismeretek (world, excell, internet alapú adminisztrációs programok).

·        legalább 3 év irodai, adminisztrációs gyakorlat, önálló munkavégzés

·        Dunaföldvári lakóhely előny

·        B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű előny (havi 1-2 alkalommal történő rövid távú kiküldetés)

Amit kínálunk:

·        jól megközelíthető, igényes munkakörnyezet

·        stabil, hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség

Dunaföldvár, 2018. augusztus 7.

Tisztelettel:

                                                                                   Kiss Lajos Csaba

                                                                                         elnök